< >


به گزارش سایت خبری رسم و به نقل از خبرگزاری فارس ، رییس موسسه توسعه هنرهای تجسمی از امضای تفاهم‌نامه بین مرکز هنرهای تجسمی و انجمن تصویرگران برای برگزاری ششمین دوسالانه تصویرگری در اردیبهشت ۸۷ خبر داد.

مهدوی گفته است:" براساس این تفاهم‌نامه ، بودجه مورد نیاز دوسالانه قسط بندی شده و به انجمن پرداخت می‌شود. بیشتر كارهای انجمن برای دوسالانه ، سال آینده خواهد بود و اغلب كارها و تعهدات موسسه و مركز هنرهای تجسمی در قبال دوسالانه تصویرگری نیز باید تا پایان سال جاری انجام شود".
این در حالی است که مدیر اجرایی انجمن تصویرگران به همین خبرگزاری گفته است:" تا زمانی كه این توافقات بصورت تفاهم‌نامه‌ مكتوب نشود و بخش اول بودجه‌ تصویب شده برای دوسالانه در اختیار ما قرار نگیرد به هیچ عنوان برگزاری دوسالانه را اعلام نخواهیم كرد".

حسین نظری ادامه داد:" بودجه مورد نیاز برای برگزاری یک دوسالانه بین‌المللی ۱۵۰ میلیون تومان است كه آقای صادقی گفتند هزینه ۱۰۰ میلیونی بخشی از كارهای این دوسالانه را خودشان انجام خواهند داد و از 50 میلیون تومان دیگر كه باید برای امور دیگر دوسالانه هزینه شود ، خبری نیست. آقای صادقی از ما خواستند كه كار را با این شرایط شروع كنیم تا بودجه برسد ، ولی ما با تمام احترامی كه برای ایشان قائل هستیم نمی‌توانیم كاری را شروع كنیم و در نیمه راه با مشكل مواجه شویم".

 

نوشته شده توسط مریم توحدی در ساعت 0 | لینک  |